Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pokarmy

Najważniejsze dla akwarystów i ryb:

lekko strawny pokarm - produkowany w zgodzie ze środowiskiem

Jakość pokarmu, którego używasz ma duży wpływ na jakość wody w akwarium. Im wyższy procent lekko strawnego pokarmu, tym zdrowsze ryby i ich środowisko życia.

Aby zapewnić 80 % stopień strawności pokarmu, firma sera stosuje wyłącznie składniki najwyższej jakości, pochodzące ze źródeł odnawialnych. W naszej fabryce są one starannie przygotowywane, mieszane i przetwarzane przy wykorzystaniu kompleksowej procedury. Efekt to pokarm o wieklości 25 µm. Stopień rozdrobnienia pokarmów sera jest zatem znacznie wyższy w porównaniu do pokarmów innych producentów. Dzięki temu, są dla ryb łatwiejsze do strawienia. Ponadto, całkowicie polegamy na połączeniu naturalnych pojedynczych składników odżywczych stosowanych w żywieniu zwierząt. Starannie dobraliśmy ponad 50 różnych składników, tak aby ich kombinacja wzmacniała organizmy ryb. Nie bez znaczenia jest tu wpływ wtórnych substancji roślinnych. Z drugiej strony, zrezygnowaliśmy z soi i grochu z powodu ich negatywnych skutków ubocznych. W pokarmach sera składniki są łączone i przetwarzane w sposób niewymagający środków wiążących. Białka pochodzące od zwierząt stałocieplnych, które są stosowane jako środki wiążące w tanich pokarmach, mają negatywny wpływ na metabolizm ryb - dlatego my ich nie stosujemy. Aby zapewnić rybom żywienie zgodne z naturą, w naszych pokarmach stosujemy wyłącznie białka pochodzące z organizmów wodnych.

 

Dostawy

18.06.2012

Pojawiły się na naszych półkach brakujące preparaty do akwarystyki morskiej, m.in. KENT MARIN i MicrobeLift.

 

22.06.2012

Dostawa ryb i roślin akwariowych, ryb do oczek wodnych i gryzoni.

Produkty

Producenci

Kontakt

Sklep Zoologiczny
Wodny Świat

ul. Henryka Jagoszewskiego 9
Koszalin
tel. 508 321 691
Godziny otwarcia:
Pn. – Pt. : 10.00 – 18.00
Sob. : 10.00 – 15.00