Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Coral Accel

Producent: Kent Marine
Szczegóły produktu

Kent Coral Accel jest stymulatorem wzrostu twardych i miękkich koralowców . Dostarcza kompletu białek, które są źródłem naturalnych, niezbędnych aminokwasów, które pobudzają wzrost tkanki koralowców . Zawiera morskie lipidy . Zaprojektowany szczególnie do użycia w przypadku fragmentowania małych polipów twardych koralowców i rozmnażania miękkich koralowców, ośmiopromiennych oraz koloni jamochłonów.

 

Sposób użycia: Potrząśnij dobrze tuż przed użyciem.
Ważne: jedzenie dla bezkręgowców powinno być podawane oszczędnie w morskim akwarium, aby zapobiec obniżeniu jakości wody! Dodaj 1 do 2 łyżeczek do herbaty na 50 galonów ( 190l ) codziennie zależnie od ilości zwierząt w akwarium (1 nakrętka z 8 lub 16 oz. butelki, lub 5 ml = 1 łyżeczka do herbaty ) w obszar silnego strumienia wody. Metoda bezpośrednia: Poszczególne zwierzęta mogą być karmione bezpośrednio tym produktem i to jest najskuteczniejsza metoda. Powoduje to również mniejsze zanieczyszczenie w akwarium. Zrobić to można, nabywając jednorazową strzykawkę w aptece. Napełnij strzykawkę Kent Coral Accel i rozdzielaj, w miarę potrzeb w miejscu gdzie produkt będzie opływał zwierzę. Nie dotykaj zwierzęcia strzykawką. Nie zanieczyszczaj tego produktu wodą z akwarium przez wkładanie strzykawki do pojemnika!

 

Uwagi do użycia: Dla uzyskania przyrostu koralowców, Koral Accel powinien być używany codziennie. Jakkolwiek jest czystym produktem, jakość wody zawsze powinna być monitorowana Zwracaj stałą uwagę na jakość wody i nie przekarmiaj zwierząt! Kent Phytoplex, morski phytoplankton jest dobrym wyborem w uzupełnieniu codziennej diety z Coral Accel. Raz w tygodniu w miejsce Koral Accel możesz użyć Micro.Vert. Kontynuuj normalne podawanie Kent Kalkwasser, Tech CB i Coral-Vite. Równocześnie powinien być używany Kent Marine Essential Elements uzupełniając minerały wytrącane przez odpieniacz białek. Tech.I Iodine zapewnia doskonałe wyniki. Koralowce wymagają mocnego oświetlenia, z właściwym widmem i silnym ruchem wody w dobrze funkcjonującym akwarium. Regularne podmiany wody zalecamy z solą Kent Marine. Używaj Kent Marine Superbuffer-dKH lub nowego Pro.Buffer dKH do utrzymania właściwego poziomu twardości węglanowej, zapobiegaj skokom PH pobudzając w ten sposób rozwój koralowych struktur.

 

Produkt dostępny w opakowaniach: 250ml, 500ml, 2L

Dostawy

18.06.2012

Pojawiły się na naszych półkach brakujące preparaty do akwarystyki morskiej, m.in. KENT MARIN i MicrobeLift.

 

22.06.2012

Dostawa ryb i roślin akwariowych, ryb do oczek wodnych i gryzoni.

Produkty

Producenci

Kontakt

Sklep Zoologiczny
Wodny Świat

ul. Henryka Jagoszewskiego 9
Koszalin
tel. 508 321 691
Godziny otwarcia:
Pn. – Pt. : 10.00 – 19.30
Sob. : 10.00 – 15.30